Działalność eksportowa


Targi Hostelco w Barcelonie 2014

Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji toreb termoizolacyjnych do przewozu pizzy i innych artykułów spożywczych (tzw. torby cateringowe), wymagających podtrzymania temperatury posiłku. Nasze produkty tworzone są na bazie sprawdzonych, wytrzymałych i łatwo zmywalnych materiałów. Innowacyjną cechą, odróżniającą produkty naszej firmy od innych tego typu opakowań, jest wyposażenie w system zewnętrznego zasilania, który umożliwia utrzymanie temperatury posiłku na poziomie nawet do 85°C przez znacznie dłuższy czas w stosunku do rozwiązań tradycyjnych.


Targi Parizza w Paryżu 2015

Zaletą produktów jest także możliwość łączenia toreb w zestaw, zgodnie z opracowanym przez FURMIS systemem Bag On Bag, którego ideą jest łatwy transport wielu toreb jednocześnie. Produkcja wyrobu w ostatecznej postaci, tj. dobór kolorystyki, rozmiaru, kształtu, umieszczenie dodatkowych zaczepów, wykonywanie haftów lub nadruków z logo realizowana jest według indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Nasza firma posiada certyfikat potwierdzający uzyskanie europejskich wzorów przemysłowych na torbę podgrzewaną i plecak cateringowy – UE 001038756-0001 oraz UE 001038756-0002 i nieustannie pracuje nad poprawą funkcjonalności produktów i przystosowaniem ich do zmieniających się wymogów rynkowych.


Targi Host w Mediolanie 2013

Początkowo nasze produkty oferowane były wyłącznie na rodzimym rynku, jednak od kilku lat prężnie rozwijamy także naszą działalność eksportową. Aktualnie prowadzimy sprzedaż naszych toreb w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Luksemburg, Łitwa, Łotwa, Słowenia, Rumunia, Szwecja, Grecja oraz Rosja. Staramy się także zdobywać kolejne rynki, w związku z tym wystawiamy nasze produkty na targach branżowych w całej Europie.


Targi Internorga w Hamburgu 2015

Naszymi odbiorcami są m.in. właściciele wiodących na rynku restauracji serwujących posiłki na wynos oraz hurtownicy i dystrybutorzy akcesoriów dla branży HoReCa. Firma posiada zarówno odbiorców hurtowych, jak i detalicznych, w tym sieci restauracji. Z obiema grupami klientów utrzymujemy i stale rozwijamy oś współpracy.
Nabywcy produktów FURMIS oczekują przede wszystkim wysokiej jakości wyrobów, a także wysokiej funkcjonalności, niezawodności i estetyki wykonania toreb cateringowych. Oczekują także, że cena produktu będzie atrakcyjna i adekwatna do oferowanej jakości. Odbiorcy chętniej wybierają produkty tworzone specjalnie na zamówienie, z uwzględnieniem ich preferencji odnośnie m.in. cech użytkowych oraz kolorystyki. Dzięki szeroko zakrojonej współpracy z naszymi odbiorcami możemy oferować im produkty najwyższej jakości i spełniające ich najróżniejsze wymagania.


Targi Hostelco w Barcelonie 2014


Targi Horecava w Amsterdamie 2015