O nas

Firma powstała w 1998 roku. Najpierw jako firma gastronomiczna, później działalnością poboczną firmy była produkcja opakowań izotermicznych. Z czasem, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku produkcja opakowań stała się działalnością główną firmy. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu produkujemy torby izotermiczne do przewozu pizzy i innych artykułów spożywczych wymagających "podtrzymania temperatury". Stworzyliśmy produkt, który wyprodukowany jest na bazie sprawdzonych, wytrzymałych i łatwozmywalnych materiałów. Nasze produkty sprawdzone zostały na drodze wieloletnich testów, w najróżniejszych, często ekstremalnych warunkach użytkowania. Tworzymy z pasją i stawiamy przed swoim produktem wysokie wymagania.


Technologia

Opakowania termiczne firmy Furmis pozwalają oszczędzić czas
i pieniądze

Opakowania termiczne firmy FURMIS nie tylko pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze, pozwolą również poprawić jakość Państwa usług. Produkt dotrze do klienta gorący, nie pozbawiony walorów smakowych.

Zapewnia to możliwość utrzymania temperatury do 85°C. Zaoszczędzicie Państwo czas i zyskacie możliwość obsługi większej liczby klientów.

Torby wykonywane są w kolorystyce według zamówienia, również rozmiary dostosowane są do indywidualnych wymagań klientów. Moc znamionowa 100W. Torby przystosowane do pracy w instalacji 12V, posiadają zabezpieczenia termiczne.

  • Utrzymywanie temperatury do 85°c
  • Moc znamionowa toreb to 100W
  • Torby są przystosowane do zasilania z instalacji samochodowej 12V

Oferta

Kontakt