O nas

Firma powstała w 1998 roku. Najpierw jako firma gastronomiczna, później działalnością poboczną firmy była produkcja opakowań izotermicznych. Z czasem, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku produkcja opakowań stała się działalnością główną firmy. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu produkujemy torby izotermiczne do przewozu pizzy i innych artykułów spożywczych wymagających "podtrzymania temperatury". Stworzyliśmy produkt, który wyprodukowany jest na bazie sprawdzonych, wytrzymałych i łatwozmywalnych materiałów. Nasze produkty sprawdzone zostały na drodze wieloletnich testów, w najróżniejszych, często ekstremalnych warunkach użytkowania. Tworzymy z pasją i stawiamy przed swoim produktem wysokie wymagania.


Technologia

Opakowania termiczne firmy Furmis pozwalają oszczędzić czas
i pieniądze

Opakowania termiczne firmy FURMIS nie tylko pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze, pozwolą również poprawić jakość Państwa usług. Produkt dotrze do klienta gorący, nie pozbawiony walorów smakowych.

Zapewnia to możliwość utrzymania temperatury do 85°C. Zaoszczędzicie Państwo czas i zyskacie możliwość obsługi większej liczby klientów.

Torby wykonywane są w kolorystyce według zamówienia, również rozmiary dostosowane są do indywidualnych wymagań klientów. Moc znamionowa 100W. Torby przystosowane do pracy w instalacji 12V, posiadają zabezpieczenia termiczne.

  • Utrzymywanie temperatury do 85°c
  • Moc znamionowa toreb to 100W
  • Torby są przystosowane do zasilania z instalacji samochodowej 12V

Oferta

Obecnie podstawę naszej oferty stanowią torby nowego typu, posiadające zewnętrzne poszycie wykonane z nylonu, zamiast tradycyjnie używanej kodury, który jest bardzo trwałym i odpornym na zużycie oraz uszkodzenia materiałem. Oprócz tego kolejną innowacją jest magnetyczne zamykanie toreb, które to rozwiązanie zostało opatentowane przez naszą firmę i nie jest dostępne w konkurencyjnych rozwiązaniach. Taki typ zamykania posiada liczne zalety, przede wszystkim jest znacznie trwalszy od rzepów, które z upływem czasu podczas intensywnej eksploatacji traciły swoje właściwości, przez co torby charakteryzowały się mniejszą szczelnością. W przeciwieństwie do nich zamontowane wewnątrz torby magnesy nie tylko trzymają zawsze z taką samą siłą, ale również dzięki swoim właściwościom zawsze dociągają klapę do właściwej pozycji. Oprócz tego samo zamykanie magnetyczne jest znacznie bardziej praktyczne w użyciu, gdyż pozwala otwierać oraz zamykać torbę przy użyciu jednej ręki.

Kontakt